Стала відома сума виплат України за боргами в найближчі 2 роки

vedomosti-ua.com

Керівник Нацбанку Яків Смолій заявив, що за період 2019-2010 років держава зобов’язана виплатити приблизно дванадцять мільярдів доларів США. Саме таку суму становить зовнішній борг держави, зобов’язаний до виплати в найближчий дворічний період.

Смолій підкреслив важливість наступного року, на який заплановано вибори глави держави та до Верховної Ради. На ці важливі політичні процеси накладається графік урядових виплат за зовнішніми державними боргами.

Відзначається, що сума у дванадцять мільярдів доларів охоплює платежі за відсотками.

Голова нацрегулятора зазначив, що без програми Міжнародного валютного фонду Україна не матиме доступ до інших фінансових каналів — грошей від Світового банку та Міжнародного валютного фонду.

Нагадаємо, що умовою надання грошової допомоги від МВФ, що становить приблизно два мільярди доларів, було прийняття держбюджету на наступний рік до закінчення року поточного.

Коментуючи введення воєнного стану на території десяти українських регіонів, Крістін Лагард, яка обіймає посаду директора МВФ, підкреслила, що її організація продовжить підтримку України, всупереч цій постанові.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*