Порошенко: в областях з воєнним станом будуть дотримуватимуться всі громадянські права

crimea-news.org

Голова держави Петро Порошенко заявив, що на території десяти областей, де був введений режим ВС, не будуть обмежуватися цивільні права і свободи, зафіксовані в Основному Законі. Він зазначив, що обмеження громадянських прав не буде реалізовано, поки Російська Федерація не проявить «відкриту агресію».

Президент пояснив введення воєнного стану у низці областей тим, що він намагається захистити державу від зазіхань на територію і незалежність України з боку Росії. При цьому ніяких обмежень громадянських свобод не буде реалізовано, поки російська сторона не почне вторгнення на українську територію. Ця заява пролунала у зверненні глави держави до українських громадян в честь Міжнародного дня прав людини.

Порошенко акцентував увагу на тому, що тільки Росія відповідальна за пригнічення цивільних прав і свобод жителів Донбасу і Криму. Це зазначено в документах, прийнятих міжнародними організаціями: Організацією Об’єднаних Націй, Організацією з безпеки та співробітництва в Європі, а також Парламентською асамблеєю Ради Європи. Президент додав, що органи влади зберуть усі докази про злочини Росії проти українських громадян, а також держави. Докази, у свою чергу будуть поповнювати справу в Міжнародному суді ООН, що знаходиться в Гаазі.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*