Віра Савченко інформує про поганий стан сестри

Newinform.com

Депутат ВРУ Надія Савченко, ув’язнена в одному зі слідчих ізоляторів через підозру в причетності до підготовки держперевороту, перебуває в поганому стані. Причиною цього стало сухе голодування. Даними відомостями у своєму профілі в соцмережі «Фейсбук» ділиться сестра парламентарія Віра Савченко.

Вона підкреслила, що до цього не бачила сестру в подібному стані. При цьому, мова йде як про вітчизняні в’язниці, так й про тюрми Російської Федерації. Родичка нардепа звернула увагу на те, що при різкому переході на суху головку людина практично миттєво згасає: у неї змінюється колір обличчя, чорніють руки, вона страждає від ниркового болю, а також від нічних судом.

Сестра також зазначила, що судове засідання, призначене на 11 грудня пройде у форматі відеоконференції, при цьому, обвинувачена у залі суду присутня не буде. Віра Савченко зазначила, що подібним рішенням у суді намагаються приховати правду від громадян.

Необхідно нагадати, що минулого тижня Надія Савченко почала скаржитися на те, що співробітники СБУ чинить на неї тиск. Вона зазначила, що вони застосовують шантаж. Правоохоронці вимагають ознайомлення з матеріалами юристів, при цьому, натомість Савченко отримає можливість зустрічі з родичами, зможе відкрити банківський рахунок та зареєструвати свою кандидатуру на участь у виборах голови держави.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*