МЗС: Україна підпише пакт про міграцію за сприятливих умов

Mfa.gov.kg

Інформагентство «РБК-Україна», посилаючись на офіційний сайт українського зовнішньополітичного відомства, інформує, що в країні розглянуть підписання пакту про міграцію Організації об’єднаних націй за більш сприятливих умов. Зазначимо, що у період з 10 по 11 грудня в марокканському місті Марракеш проходить конференція ООН з питань міграційних процесів. В українському дипломатичному відомстві підкреслюють, що делегати від нашої держави активно брали участь у кожному з переговорних процесів.

Крім цього, в МЗС зазначили, що за останні кілька років, Україна стала перед проблемою еміграції. Причиною цьому стала агресія, яка виходить від Російської Федерації. У зв’язку з цим, в державі розглянуть можливість приєднання до глобального пакту ООН з міграції пізніше, коли для цього будуть сприятливі умови.

Поряд з цим, також зазначається, що українська держава продовжує дотримуватися всіх зобов’язань щодо прав людини, реадмісії тощо. Так, згідно з інформацією української міграційної служби, станом на 1 жовтня поточного року в структурі на обліку перебували понад двохсот сімдесяти п’яти тисяч мігрантів. При цьому, в перші 9 місяців поточного року міграційна служба видала понад десяти тисяч дозволів на імміграцію та оформила понад тридцять три з половиною тисяч свідоцтв на тимчасове проживання.

Водночас, у відомстві зазначили, що українська сторона підтримує розвиток міжнародного співробітництва в питаннях міграційного процесу. Крім того, вона має намір продовжувати співпрацювати з міжнародною організацією з міграції.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*