Депутат ВРУ: зараз Росія незамінна для України в питанні торгівлі

Vybor.news

Народний депутат ВРУ Євген Мураєв зробив заяву про незамінність Російської Федерації для України в плані торгівлі. Він зазначив, що РФ займає перше місце у товарообігу з Україною. Також Росія є найбільшою країною в питанні товарообігу.

Український парламентарій повідомив, що за 2018 рік торгівля між Росією та українською державою підвищилася на 25%. Мураєв додав, що альтернативного кандидата, з подібним товарним потенціалом, Україна не має, хоча поточна влада й стверджує зворотне.

Київ не має можливості купувати низку товарів у інших держав, тому повинен вступати в торгові відносини з Російською Федерацією. Серед таких товарів ядерні тепловидільні елементи, вуглеводневі речовини, а також продукти хімпереробки. Український політик додав, що, попри звинувачення у російську сторону, вона все ж таки не розірвала договори про постачання перерахованих вище товарів.

Нагадаємо, що раніше Мураєв робив заяву відносно того, що проблема української держави полягає в тому, що вона асоціюється у багатьох з президентом Петром Порошенком.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*