Президент України підписав закон про введення нових податків і підвищення старих

Atn.ua

Офіційний сайт Верховної Ради України повідомляє про те, що українським президентом Петром Порошенком був підписаний нормативно-правовий акт відносно зміни норм ввезення в українську державу посилок з-за кордону.

Закон передбачає, що компанії доставляння та поштові підприємства з початком 2019 року зобов’язуються сплачувати ПДВ до бюджету держави на посилку, ціна якої понад 150 євро. Також з липня наступного року податком на додану вартість будуть обкладатися посилки мінімальною вартістю в 100 євро.

Закон пропонує:
• підвищити загальнодержавний податок на використання лісових ресурсів на 5%;
• підвищити оподаткування на користування надрами для видобутку “чорного золота” на 2%, а так само для видобутку природного мінерального утворення – залізної руди на 0,8%;
• позбавити від зобов’язання сплати непрямого податку, який накладається в момент виробництва в межах країни – акцизу, на спирт, який використовується в парфумерії, виробництві харчового оцту, а також товарах техпризначення;
• підвищити на 8% акцизну ставку, що накладається на вироби, які містять тютюн;
• підвищити екологічний податок, який зобов’язані платити підприємства, що викидають в атмосферу парниковий газ, до 10 грн за т, що еквівалентно підвищенню у 24,4 раза.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*