Порошенко: рівень патріотизму серед військових стрімко зростає

timenews.in.ua

Голова держави Петро Порошенко повідомив на своїй сторінці в соцмережі Twitter про те, що помітив значне підвищення рівня патріотизму в українських військових, в порівнянні з 2014 роком.

Президент зазначив, що це явище пов’язане зі значним вкладенням сил і інших засобів, спрямованих на розвиток української військової сфери. Порошенко додав, що тільки захист військових і віддача з боку держави, здатні пробудити в армії бажання захищати свою країну.

Раніше президентом України був підписаний указ, в якому йшлося про зобов’язання виплатити стипендії українським громадянам, затриманим на території Російської Федерації. Відзначається, що особи, які повинні отримати цю виплату, не конкретизуються. Стипендія дорівнює сумі близько 200 доларів, що еквівалентно трьом українським прожитковим мінімумам.

Петро Порошенко 8 грудня звернувся із закликом до країн Заходу, у зв’язку з конфліктом в Азовському морі. Голова України закликав зайняти тверду позицію щодо негативного вчинку Росії, і в знак несхвалення закрити порти для російських кораблів у Європі та Сполучених Штатах Америки.

Нагадаємо, що 26 листопада на території 10 українських областей був введений особливий правовий режим – військовий стан, причиною стало захоплення українських військових та українських судів Російською прикордонною службою поблизу Керченської протоки. Особливий правовий режим триватиме 30 днів. На тлі цього, українською владою був заборонений в’їзд в Україну громадянам Російської Федерації, віком від 16 до 60 років.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*