«Центренерго» приватизував «смотрящий» від президента Порошенко, – Лещенко

Biz.liga.net

Нардеп ВР Сергій Лещенко розкритикував конкурс з приватизації енергогенерувального підприємства «Центренерго». На його думку, на конкурсі відсутня реальна конкуренція, тому його необхідно скасувати.

Парламентарій звернувся за допомогою соціальних мереж до Володимира Гройсмана, який обіймає посаду голови уряду. Лещенко наголосив у своєму зверненні до прем’єра, що переможець конкурсу відомий заздалегідь, і назвав особу, яка, на думку законодавця, стоїть за покупкою «Центренерго». Він вказав на Віталія Карпачова, який самим Лещенко називається «смотрящим» від президента Петра Порошенка.

Лещенко нагадав, що раніше цією компанією, яка залишалася єдиною в розпорядженні держави з енергогенерувальних, цікавилися інвестори з Чехії, Французької Республіки та Сполучених Штатів. Однак іноземні інвестори відмовилися від своїх намірів після того, як пролунала відмова створити незалежне керівництво компанією. До цієї відмови був причетний один з лідерів Блоку Петра Порошенка, нардеп Ігор Кононенко, стверджує Лещенко.

За інформацією Лещенко, конкурсантами в приватизації «Центренерго» виступила київська компанія «Укрдонінвест», серед бенефіціарів яких вказано Карпачова, а також білоруське підприємство «Нафтобітумний завод», яке належить «Інтерсервісу», одному з найбільших нафтотрейдерів Республіки Білорусь.

Єдиний, хто може змінити щось в ситуації з «Центренерго», є прем’єр, підкреслив Лещенко у своєму зверненні до голови уряду.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*