США жорстко відреагували на появу ПКС РФ у Венесуелі

Belsat.eu

У прес-релізі Пентагону розкритикували появу в Венесуелі двох стратегічних бомбардувальників та іншої авіатехніки Повітряно-космічних сил Росії.

Північноамериканська оборонне відомство порівняло свою діяльність в центральноамериканському регіоні з російськими «візитерами». Як нагадується в прес-релізі американських військових, медичний корабель ВМФ США USNS Comfort провів понад шість сотень операцій в країнах Південної та Центральної Америки, а всього на рахунку персоналу цього корабля понад 20 тисяч вилікуваних мирних жителів цих регіонів.

Поки військово-медичне судно ВМФ США надає допомогу мирним жителям в Гондурасі, де знаходиться величезна кількість втікачів із Венесуели, які не змогли б отримати в рідній країні належне лікування, Росія відправляє стратегічні бомбардувальники.

Як зауважив Пентагон, венесуельський уряд має зосередитися на наданні допомоги своїм постраждалим співвітчизникам, а не на російській авіації.

Нагадаємо, що російські Іл-62, два Ту-160 і транспортник Ан-124 «Руслан» були зустрінуті в Венесуелі високопоставленими діячами режиму Мадуро, який привів країну до найглибшої економічної та політичної криз.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

1 Comment

  1. Якщо дійсно хоче допомогти Венесуелі,то навіщо вона накликала на себе санкції,що,так,чи інакше призводить до падіння ціни на нафту та газ,а це,в свою чергу,призвело до зниження ввп Венесуели.Внаслідок цього провалилася соціальна програма Мадуро.Виникає питання:”Чому Мадуро вважає РФ дружною країною?”

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*