У Генштабі України засудили «вилов» призовників, і навіть обіцяли покарати винних

Hyser.com.ua

У Генеральному штабі ЗСУ рішуче засудили проведення облав на осіб призовного віку, які ухиляються від військової повинності. Такі дії там назвали «непотрібними діями окремих військових комісарів». Про це вчора Артур Артеменко, який є начальником Головного управління персоналу і заступник начальника Генштабу Збройних сил, в ході прес-конференції.

Артеменко запевнив, що ситуація зараз в армії нормальна і все відбувається згідно з планом. Нестачі в кадрах ЗСУ на даний момент абсолютно не відчуває. Що стосується неприємних епізодів в Рівному і в Києві, в районі метро Лісова, – випадки ці поодинокі. Особи ж, які організовували подібні незаконні заходи в Рівному, нестимуть, за його словами заслужене покарання. Їх київські колеги вже несуть відповідальність, якщо, знову ж, вірити Артеменко.

Начальник управління персоналом навіть відзначив позитивну тенденцію, щодо призову резервістів і строковиків, але поскаржився на те, що в столиці кількість призовників менше, ніж в інших регіонах України. Але цього він так і не пояснив.

Цікаво, що на брифінгу взагалі не звучали імена та прізвища винних у цих інцидентах, та й згадано було всього два випадки, хоча відомо, що були й інші епізоди: наприклад, у Харківській області. Навряд чи б воєнкоми займалися подібною діяльністю, якби все йшло вже так «за планом».

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*