«Жовті жилети» відповіли Макрону на оголошення надзвичайного стану

narodna-pravda.ua

Жан-Люк Меланшон, який очолює партію «Нескорена Франція», прокоментував оголошення головою держави надзвичайного стану. Він засумнівався, що «роздачі грошей» буде досить для заспокоєння обурених французів. Політик також звернув увагу, що у виступі Емманюеля Макрона не було роз’яснень щодо долі безробітних, а також співвітчизників з частковою трудовою зайнятістю, особах пенсійного віку, чиновників і студентів.

Меланшон заявив також, що в суботу відбудеться «п’ятий акт» масових виступів, які він назвав «громадянською революцією». Це буде значною мобілізацією народу, підкреслив лідер «Нескореною Франції».

Один з голів французьких профспілок Філіп Мартінез, лідер «Загальної конфедерації праці», також розкритикував заяву Макрона про надзвичайний стан в країні. За твердженням Мартинеза, голова держави «нічого не зрозумів». Профспілковий лідер також закликав «жовті жилети» до мобілізації.

Нагадаємо, що напередодні президент Французької Республіки Емманюель Макрон заявив, що в країні оголошено надзвичайний стан в економічній та соціальній сферах. Закликавши учасників протесту до порядку, він пообіцяв, що з наступного року на 100 євро будуть збільшені мінімальні французькі зарплати.

Масові протести в Парижі та інших містах Франції не вщухають з 17 листопада. Приводом для маніфестацій, які супроводжуються заворушеннями та сутичками з правоохоронцями, стало підвищення паливних цін, однак потім гасла учасників протестів, названих через їх екіпіровку «жовтими жилетами», переросли у вимоги відставки чинного президента Французької Республіки.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*