Нацполіція: інформація МОЗ про захоплення медуніверситету неправдива

Ukraine.admission.center

Голова Нацполіції в місті Одесі Дмитро Головін повідомив, що відомості про захоплення Одеського національного медуніверситету, що з’явилися в повідомленні Міністерства охорони здоров’я, не відповідають дійсності.

Високопоставлений поліціянт підкреслив, що до будівлі навчального закладу нанесли візит співробітники виконавчої служби.

Його заступник Руслан Форостяк у своєму записі на профілі Facebook зазначив, що за контроль над освітнім закладом вже тривалий період часу триває напружена боротьба.

Він додав, що в навчальний корпус з’явилися судові виконавці Міністерства юстиції, які мають усі необхідні документи, у тому числі постанову суду, обов’язкову для виконання.

Коментуючи заяву МОЗ про «захоплення невідомими особами», Форостяк підкреслив, що «незрозуміло», про яких таких осіб йде мова. Поліціянт нагадав, що в обов’язки його підлеглих входить забезпечення громадського порядку та припинення будь-яких протистоянь.

Нагадаємо, що в заяві МОЗ, опублікованому 10 грудня, вказувалося на дії групи невідомих осіб, які захопили одеський медуніверситет та проводять там звільнення співробітників, а також займаються знищенням документації. Міністерство відзначило, що ситуація пов’язана з відстороненням ректора Валерія Запорожана, який був звинувачений в корупційних діях та неправдиво заповненої декларації про свої доходи.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*