Колишній міліціонер викрав марокканців з метою вимагання

News.pn

За повідомленням прес-служби харківської обласної прокуратури, було оголошено про підозру затриманому напередодні правоохоронцю у відставці.

Зловмисник викрав двох уродженців Марокко, маючи метою незаконне отримання їхніх грошових коштів. Про злочин розповіла дружина одного з жертв. Жінка повідомила правоохоронців, що 6 грудня її чоловіка та його співвітчизника заштовхала в автомобіль група осіб, які відвезли викрадених в невідомому напрямку.

Завдяки опції геолокації на мобільному телефоні однієї з жертв, яку вона зуміла увімкнути, правоохоронці встановили місцеперебування викрадених наступного після скоєння злочину дня.

Викрадачі представилися марокканців поліціянтами та почали вимагати з них 5 тисяч доларів США. Пізніше один з викрадених повідомив, що псевдополіцейські зімітували процедуру затримання та провели незаконний обшук за місцем його проживання, після чого відвезли жертву разом з приятелем в гараж, де утримували з метою отримання грошей від них.

Підозрюваний був затриманий на місці вчинення ним правопорушення, в ході обшуку у нього було виявлено посвідчення офіцера Міністерства внутрішніх справ у званні капітана. Термін дії документа закінчився у 2014 році.

Слідчі зауважили, що до злочину, спрямованого проти іноземних громадян, можуть бути причетні поліціянти, які служать у МВС сьогодні, тому розглядається питання про передачу матеріалів з відкритої справи в Державне бюро розслідувань.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*