Ле Пен розкритикувала режим надзвичайного стану

www.foxnews.com

Марін Ле Пен, яка очолює націоналістичну партію Франції «Національний фронт», на своєму акаунті в сервісі мікроблогів Twitter заявила, що введенням режиму надзвичайного стану французький президент продемонстрував недосконалість своєї політики.

Разом з тим лідер французьких націоналістів зазначила, що глава держави відмовився від раніше скоєних ним помилок у податковій сфері. Однак разом з тим він не бажає визнавати, що зараз оскаржується його державна модель управління.

Лідер «Національного фронту» також звинуватила Емманюеля Макрона в «дикої глобалізації» та потуранні недобросовісним формам конкуренції, що провокує відтік населення.

Нагадаємо, що раніше голова МВС Франції звинуватив в Марін Ле Пен сутичках «жовтих жилетів» з поліцією. Саме на її заклик, на думку Крістофа Кастанера, відреагували активісти, коли спробували перешкодити роботи законодавчих органів Французької Республіки.
Марі Ле Пен різко відреагувала на звинувачення, заявивши, що не закликала протестуючих до насильства, і з неї бажають зробити «цапа відбувайла».

Надзвичайний стан в економічній та соціальній сферах було оголошено Емманюелем Макроном 10 грудня. Це стало реакцією на масові протести, які не стихають у Франції з 17 листопада. Маніфестанти, які через використання світловідбиваючої екіпіровки були названі «жовтими жилетами», спочатку вимагали знизити ціни на паливо, проте згодом в Парижі та інших містах Франції почали звучати гасла відходу Макрона у відставку.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*