“Укрзалізниця”: військовий стан в країні ніяк не відбився на компанії

Insider.zt.ua

В ході проведення форуму, присвяченого спільним діям Кабміну та бізнесу, голова «Укрзалізниці» заявив, що загострена ситуація в Азовському регіоні не впливає на роботу компанії.

Євген Кравцов зазначив, що «Укрзалізниця» не зазнала проблем, завдяки переорієнтації вантажних перевезень в цьому регіоні, традиційної для зимового періоду.

Керівник компанії уточнив, що робота «Укрзалізниці» в маріупольському та бердянському напрямках проходить у звичайному режимі, всупереч тому, що УЗ не готувалася до подій останнього часу.

Зимовий період є складним для навігації Азовським морем, тому ринок перевезень переходить на залізничні рейси та більш глибоководні морські порти.

Також Кравцов відзначив розвиток інфраструктури в напрямку Маріуполя за цей дворічний період, що дозволило компанії збільшити обсяги вантажних перевезень.

Нагадаємо, що небезпечна ситуація в Азовському морі, викликана діями російських силовиків в районі Керченської протоки, ще більше погіршилася після інциденту 25 листопада, коли прикордонники РФ провели обстріл і захоплення кораблів ВМСУ разом з екіпажами, які здійснювали перехід. Український буксир піддався навмисному навалу, шестеро моряків отримали поранення. В даний час полонені службовці ВМСУ знаходяться в СІЗО Москви. Україна у зв’язку з інцидентом оголосила воєнний стан у десяти регіонах.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*