Представник ЄС: Україна має продовжувати реформи й наступного року

atn.ua

Хюг Мінгареллі, який представляє Європейський Союз в Україні, заявив про неприпустимість припинення реформ України в майбутній «виборний» рік.

Про це дипломат заявив в ході конференції, що проходила в українській столиці. За його словами, в інтересах нашої країни — просування вперед і здійснення структурного реформування. У це поняття він також включив гармонізацію українського законодавства.

Мінгареллі підкреслив, що Україна повинна прагнути прискорення реформування, і висловив упевненість, що голова Кабінету міністрів також хоче йти тим же шляхом. Представник ЄС додав, що процес українських реформ не повинен припинятися навіть в майбутньому році, на який запланована президентські перегони та вибори до Верховної Ради.

Мінгареллі з 2016 року представляє Брюссель в Україні. У 2010 році дипломат був представник Євросоюзу під час переговорів з Україною на тему «посиленого нової угоди», і стояв біля джерела цієї Угоди між ЄС та Києвом, підписаної у 2014 році (остаточно набрала чинності трьома роками пізніше).

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*