На Закарпатті стався прорив нафтопроводу

Atzuma.co.il

У ніч на 11 грудня в нафтопроводі «Дружба» на території Закарпатської області було відзначено порушення герметичності, внаслідок чого стався витік нафтопродукту. Аварія сталася в Мукачівському районі, неподалік від села Руське.

Після надходження сигналу тривоги диспетчерським службам, обслуговуючим нафтопровід, на місце розгерметизації були відправлені аварійні команди. Для перешкоджання поширенню сирої нафти, яка розтікалася по поверхні, фахівцями були викопані ями, з яких нафта закачується в автоцистерни.

Про подію в Мукачівському районі повідомив Геннадій Москаль, який очолює Закарпатську ОДА. Він повідомив, що від місця аварії до найближчого домогосподарства відстань становить приблизно один кілометр, а загроза потрапляння нафтопродукту в водойму та його забруднення відсутня.

Москаль не виключив версію про несанкціоновану врізку в нафтопровід з метою незаконного відкачування палива, разом з тим зазначивши, що остаточно причину аварії буде з’ясовано пізніше.

Нагадаємо, що періодично на території західноукраїнських областей фіксуються несанкціоновані врізки в найбільшу систему магістральних нафтопроводів. Раніше таке надзвичайна подія сталася на Житомирщині. Аналогічний випадок був відзначений в Львівській області, коли було проведено затримання групи осіб, які організували систематичне розкрадання нафти в Перемишлянському районі області.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*