Зеленський – майбутній президент України

Starbom.com

Київський міжнародний інститут соціології провів дослідження відносно того, кого мешканці України хотіли б бачити на посаді президента. Респондентам було надано список з 37 прізвищ кандидатів, з яких їм потрібно було обрати найбільш відповідну персону на пост Глави держави, на їхню думку.

В результаті опитування на першому місці опинилася Юлія Тимошенко — український політик, екс-прем’єр-міністр і лідер партії всеукраїнського об’єднання «Батьківщина», вона отримала 11,9% голосів. Друге місце зайняв Володимир Зеленський — український шоумен, він отримав 8,2%. На третьому місці, відповідно до опитування, 6,5% отримав чинний голова держави Петро Порошенко. Далі за списком розмістився Юрій Бойко, голова політичної сили «Опозиційна платформа — За життя», який набрав 6,2%. Олег Ляшко отримав 4,9% голосів, він є лідером Радикальної партії.

Екс-міністр оборони України Анатолій Гриценко, який очолює партію «Громадянської позиції», набрав 4,6%. Також деякі громадяни України хочуть бачити на посаді президента України, Святослава Вакарчука, українського рок-музиканта та лідера групи «Океан Ельзи».

У другому турі Петро Порошенко виявляється на п’ятому місці, пропускаючи поперед себе Тимошенко, Зеленського, Вакарчука та Бойко.

Дослідження показали, що, з усіх опитаних 27,6% не визначилися. Виявили бажання не брати участь у голосуванні 9,3%, а 4,7% зіпсували б бюлетень.

В опитуванні брали участь 2000 українських громадян, які проживають в 110 населених пунктах у всіх регіонах держави. В опитуванні не брали участь представники анексованого Криму, Донецької та Луганської областей.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*