Савченко припиняє протестне сухе голодування

News.liga.net

Нардеп ВР Надія Савченко, яка знаходиться під арештом, оголосила в Шевченківському столичному райсуді Києва, що з четверга 13 грудня вона припиняє тримати сухе голодування.

Депутат пояснила прийняття такого рішення тим, що їй поступилися в вимогах, і тепер вона отримала можливість заповнити електронну декларацію. Призначення дати припинення на 13 грудня вона пояснила тим, що бажає перевищити протяжність голодування, яку вона тримала в російському ув’язненні.

Поступки, зроблені Надії Савченко, полягають у згоді представників одного з банків приїхати в місце її перебування під вартою, через те, що через ув’язнення парламентарія не відпускають в офіс банку.

На самому початку судового засідання в Шевченківському райсуді вона прочитала присутнім лекцію про сухе голодування та ті зміни, яка вона викликає в організмі людини.

Нагадаємо, що Надію Савченко підозрюють у змові з Володимиром Рубаном з метою вчинення терористичного акту в українській столиці. Також вона потрапила під підозру в розробці замаху на голову держави Петра Порошенка.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*