У Києві, на даний момент, працюють від 200 до 400 акторів Росії

Dontimes.news

В ефірі програми «Рандеву» актор Станіслав Боклан поділився своїми думками з телеведучою Яніною Соколовою з приводу української кіноіндустрії. Він зазначив, що в українській державі не припиняли знімати кінокартини Російської Федерації.

Актор розповів про те, що в Україні працюють російські компанії, прикладом тому є компанія «Фільм Стрім». Українські актори повинні якось заробляти, зазначив він, тому його колеги знімаються в російських студіях з акторами Росії. Він зазначив, що ні для кого не є таємницею, що в столиці України на даний момент працюють від 200 до 400 акторів Російської Федерації.

Він розповів про свою роботу нині, зокрема про зйомки в українському серіалі «Кріпачка», в якому грають як російські актори, так і українські. Він додав, що проекти подібного масштабу не можна замикати на внутрішньому ринку. Щоб продати серіал на зовнішньому ринку, його зняли російською мовою, оскільки за кордоном ніхто не буде займатися переозвучуванням, а також написанням титрів.

Актор займає тверду позицію з приводу зйомок в Російській Федерації. Боклан заявив, що не збирається там зніматися, так само додав, що інших українських акторів він не засуджує за це.

Станіслав розповів про свою затребуваність та щільний графік, в якому практично немає вихідних. Це, у свою чергу, відображається на його фізичному стані та стані здоров’я, при цьому розслаблятися актор навіть не думає.

Станіслав Боклан відомий своїми ролями в кінокартині «Поводир», а також серіалі «Слуга народу».

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*