США готові надавати Україні допомогу у сфері політики та економіки

mzm.zp.ua

Одноголосним рішенням Палата представників Сполучених Штатів виступила із засудженням агресією, зробленої Росією в районі Керченської протоки.

Про резолюції, прийнятій американськими законодавцями, повідомило українське диппредставництво у Вашингтоні (округ Колумбія).

Документ підтвердив прагнення Сполучених Штатів надавати українцям допомогу у сфері політики та економіки, а також в напрямках, необхідних для безпеки, процвітання та демократичного розвитку України.

У повідомленні посольства зазначається, що одноголосно прийнята американськими законодавцями резолюція вважає агресію Кремля в районі Керченської протоки порушенням норм і договорів міжнародного формату.

Резолюція закликає Москву повернути захоплених членів екіпажів разом з кораблями ВМСУ, і припинити перешкоджання судноплавству України, а також порушення українського суверенітету.

Нижня палата американського Конгресу також закликала Білий Дім і партнерів Сполучених Штатів примусити Росію до відповіді за тривалу агресію, спрямовану проти України. У резолюції нагадується блокування району Керченської протоки, недотримання Кремлем угод, досягнутих в Мінську, і мілітаризація Азовської морської акваторії.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*