Екс-мер Полтави Мамай може втратити свободу на 10 років

Minolta DSC

Прокуратура Полтавщини повідомила про підозру Олександру Мамаю, який раніше обіймав посаду міського голови адміністративного центру області.

Колишній мер підозрюється співробітниками обласної прокуратури в незаконному втручанні в діяльність інформаційної системи, з метою перешкоджання роботі міської ради Полтави.

Слідство встановило, що після звільнення міського голови з його посади, Мамай використовував раніше викрадений ключ державного реєстратора, щоб вносити до Єдиного Реєстру зміни, які були йому потрібні. Двічі зі своїми спільниками екс-мер вказував себе як чинного міського голову, що призвело, за версією слідчих, до дестабілізації діяльності полтавської міськради.

За вчинене правопорушення колишньому меру загрожує до десяти років перебування в місцях позбавлення волі. Також він може на дворічний термін позбутися права обіймати певні посади або займатися певною роботою.

Нагадаємо, що мерські повноваження Мамая були припинені рішенням місцевих депутатів в середині вересня поточного року. Підставою для цього міськрада визнала «антинародну» діяльність виконкому, зокрема, його рішення про підвищення цін на проїзд в міському транспорті, наділення торгових кіосків адресами тощо.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*