Львівська область: майбутній рік – рік Степана Бандери

Pravdainform.com.ua

Постановою обласної ради Львівщини наступний рік оголошується на території регіону роком Степана Бандери.

Як повідомляє офіційний сайт ЛОДА, це рішення прийнято обласними депутатами у зв’язку зі сто десятою річницею з дня появи на світ лідера Організації українських націоналістів.

На 2019-й рік структури облради Львівської області повинні будуть розробити серію заходів, присвячених одній з найвідоміших фігур української боротьби за незалежність. Також майбутній рік буде оголошений на Львівщині роком Організації українських націоналістів. У наступному році ОУН виповнюється дев’яносто років з моменту заснування.

Степан Бандера — уродженець сьогоднішньої Івано-Франківщини, учасник українського національного руху в першій половині двадцятого століття, засновник і перший лідер Організації українських націоналістів. У передвоєнний період вів національно-визвольну боротьбу на українських землях, підконтрольних на той момент Варшаві. В ході та після Другої світової організував опір Радянському Союзу, його органам влади та озброєним формуванням. Був убитий в кінці п’ятдесятих років агентом Комітету Держбезпеки СРСР Богданом Сташинським, який згодом став перебіжчиком на Захід.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*