Експерт попередив про небезпеку для України дострокового відходу Макрона

Itv.com

Якщо президент Французької Республіки достроково залишить Єлисейський палац, то його кабінет може зайняти націоналістичний лідер Марін Ле Пен або «лівий» політик Жан-Люк Меланшон.

Про це розповів в телеефірі політолог Сергій Таран під час обговорення подій у Франції.

Експерт припустив, що такий сценарій буде мати негативні наслідки для України. Він пояснив, що, незважаючи на те, що Меланшон і Ле Пен знаходяться на протилежних краях французького політичного поля, вони мають схожі погляди на зовнішню політику. Французький націоналіст Меланшон і націоналістка Ле Пен однаково вважають, що Парижу слід залишити Північноатлантичний Альянс і вийти зі складу Європейського Союзу, при цьому подружившись з Російською Федерацією. Україна, за словами Тарана, при такому сценарії буде «на останньому плані», і Києву слід про це пам’ятати.

Політолог попередив, що якщо рух «жовтих жилетів» охопить інші європейські країни, то там почнеться дискусія про внутрішні соціальні проблеми, що зробить українську тему там неактуальною.

Нагадаємо, що раніше Ле Пен і Меланшон піддали критиці рішення Макрона про оголошення надзвичайного стану в економічній і соціальній сферах. Обидва французьких політика вказали на запізненість прийнятих Єлисейським палацом заходів на тлі масових протестів проти політики чинного президента.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*