Львівські депутати: посольство Росії у Львові має бути закрито

uapress.info

Депутати Львівської облради практично одноголосно прийняли рішення звернутися до голови держави та зовнішньополітичному відомству нашої країни, зажадавши від них закриття розташованого в Львові генконсульства Російської Федерації.

Обласні депутати в тексті звернення висловили переконаність, що МЗС після захоплення російськими силовиками моряків ВМСУ та введення в десяти українських областях воєнного стану після інциденту, повинен прийняти міри, включаючи повне припинення дипломатичних відносин.

На думку депутатів, закриття розташованого у Львові російського диппредставництва поліпшить ситуацію на Львівщині, зніме соціальну напругу в області, та завадить провокаціям Федеральної служби безпеки РФ проти місцевих жителів, пам’ятників державності та борцям за українську незалежність.

Нагадаємо, що 25 листопада прикордонники РФ атакували три кораблі ВМСУ в районі Керченської протоки та захопили їх разом з екіпажами. Український буксир був підданий умисному навалу, шестеро моряків було поранено. На даний момент бранці перебувають в СІЗО Москви, їх звинувачують у «порушенні» морських кордонів Росії.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*