Омелян: Китай і Україна будуватимуть аеропорт біля Дніпра

Dniprograd.org

Голова Мінекономіки Володимир Омелян, інформує, що відомство уклало меморандум з однією з фірм Китаю – «China Airport Construction Group Corporation». Даний документ передбачає співпрацю відомства та фірми в ході будівництва нового аеропорту, який розташують поблизу міста Дніпро.

Омелян зазначив, що саме будівництво почнеться вже наступного року. Такий проект є новим, у зв’язку з цим, держава зацікавлена в допомозі іноземних компаній. Він також зазначив, що у відомстві вітають співпрацю, яка спрямована на реалізацію проектів у сфері авіації та на реформування аеропортів в українських регіонах.

Також слід зазначити, що, згідно з підписаним документом передбачається співпраця в процесі інформаційного обміну та проведенні низки заходів. Крім цього, меморандум чітко прописує наміри підписантів про проведення спільних проектів в галузі авіації

Необхідно нагадати, що в держбюджеті на наступний рік передбачається виділення більше ніж двісті мільйонів гривень на будівництво зазначеного аеропорту, що є однією з умов голови держави за прийняття бюджету на наступний рік. Президент підкреслює, що не затвердить закон про держбюджет, якщо його вимоги залишаться без уваги.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*