Україна має намір посилити контроль за в’їздом в країну

newsroom.su

Український уряд в цю середу, 12 грудня має намір прийняти рішення про схвалення законопроекту, який передбачає посилення контролю за в’їздом на українську територію громадян інших держав або осіб, які не мають громадянства.

Відповідна інформація розміщена на Урядовому порталі. Крім цього, в Кабінеті Міністрів планують розглянути ще низку законопроектів, серед них проект, що передбачає залучення інвестицій у сферу оборонної промисловості, законопроект Про додаткові відпустки тим, хто брав участь у бойових діях або ж отримав інвалідність через збройний конфлікт. Водночас, плануються розглянути можливі зміни в міжнародні судовій співпраці.

Поряд з цим, в уряді розглядають питання про створення міжвідомчої робочої групи, яка буде займатися питаннями поліпшення законодавчої бази щодо застосування та реалізації санкцій. Водночас, планується створення ще однієї Міжвідомчої комісії, яка займатиметься питаннями узагальнення позиції країни в галузі права щодо стримування збройної агресії Росії. Крім цього, комісія готуватиме узагальнені претензії української сторони до Російської Федерації щодо її відповідальності за вихідну агресію.

Варто відзначити, що крім цього в Кабінеті міністрів розглянуть ще кілька проектів щодо укладення договору з грузинським урядом про ліквідацію візових вимог обома сторонами.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*