Порошенко рекомендував Гендиректору “Укрпошти” переглянути свій щомісячний оклад у 744 тисячі гривень

Daynews.com.ua

Національний оператор «Укрпошта» буде продовжувати підвищення заробітної плати для своїх співробітників. Про це повідомив керівник держпідприємства Ігор Смілянський.

Гендиректор заявив, що чергове підвищення зарплат очікується в першому кварталі майбутнього року. Коментуючи ситуацію з мережею відділень, Смілянський підкреслив, що якщо п’ятсот мільйонів гривень, закладених у держбюджет-2019, будуть своєчасно надані до першого кварталу, національний оператор збереже всю мережу своїх відділень.

Коментар Смілянського є відповіддю на зауваження чинного голови держави Петра Порошенка, який рекомендував гендиректору «Укрпошти» переглянути свій оклад.

Нагадаємо, що Смілянський щомісяця отримує 744 тисячі гривень та різні надбавки, включаючи преміальні та надання матеріальної допомоги.

Також президент на зустрічі з керівником «Укрпошти» наказав зробити все для доставлення пенсійних виплат українцям, а також припинити скорочення листонош і не закривати відділення в селах.

Раніше «Укрпошта» заявляла про ймовірне припинення доставляння пенсійних виплат, якщо не буде затверджений новий тариф. Цей тариф був встановлений в Мінінфраструктури в листопаді минулого року, проте не був затверджений в Мінсоцполітики та ПФУ.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*