Світовий банк прогнозує підвищення пенсійного віку в Україні

Thetimes.co.uk

Один з економістів Світового банку Олексій Случинський розповів інформаційному агентству «Економічна правда», що зростання тривалості життя потягне за собою й підвищення віку, при якому громадяни можуть вийти на пенсію. Він зазначив, що на даний момент, якщо людина вже має мінімальний стаж, то на пенсію вона може вийти при досягненні шістдесяти років. На думку експерта, такий показник є досить низьким. Проте, варто враховувати, що при зростанні тривалості життя буде збільшуватись й пенсійний вік.

Случинський підкреслив, що на даний момент низка держав не вводять підвищення пенсійного віку відразу, замість цього, вони лише приймають рішення про його підвищення через певний часовий період. На його думку, такі дії допомагають населенню звикнути до подібних нововведень.

Що ж стосується України, то тут, на думку експерта, дане питання було вирішено не тільки креативно, але й конструктивно. Але все-таки, економіст зазначив, що надалі українській владі ще доведеться зіткнутися з даною проблемою.

Случинський підкреслив, що зараз країна перебуває на перехідному етапі підвищення страхового стажу та пенсійного віку. У зв’язку з цим, сам процес підвищення віку, при якому люди можуть вийти на пенсію, повинен бути продуманим.

Необхідно нагадати, що закон щодо загального пенсійного забезпечення, функціонери ВРУ прийняли ще в жовтні минулого року.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*