На Тернопільщині між церковнослужителями сталася бійка

Journal.te.ua

У Тернопільській області сталася конфліктна ситуація, учасниками якої стали священики одного з храмів та єпископ. Цей конфлікт призвів до бійки отців, внаслідок чого, одного з них довелося госпіталізувати. Дана інформація розміщена на інтернет-порталі, який видає себе за сайт Тернопільської єпархії УАПЦ.

Відзначається, що архієпископ Тихон, який є керуючим єпархією в ході проведення богослужіння в одному з населених пунктів регіону прийняв спробу зачитати указ, згідно з яким, клірик УАПЦ протоієрей Іван Бойко не може брати участі в служінні. Однак парафіяни вирішили зайняти сторону церковнослужителя та прийняли рішення не пускати єпископа в храм. Однак, він все ж зміг потрапити всередину будівлі, але коли Тихон почав зачитувати указ, в храмі почалася бійка.

В ході бійки, людям вдалося забрати у владики посох та зламати його на дві частини, крім цього, в бійці активну участь брали святі отці. Як зазначається, в ході інциденту були порвані ряси, а також була пролита кров. За підсумками бійки, церковнослужителя Івана Бойка зі струсом мозку та зламаними ребрами доставили в одну з медичних установ.

Водночас, варто зазначити, що в Нацполіції Тернопільщини заявили, що відомості про інцидент та потерпілого вони отримали вже в одній з лікарень регіону. На даний момент у зв’язку з інцидентом співробітники поліції почали перевірку. Так, Бойко зазначив, що є кліриком УАПЦ вже протягом двох місяців та підпорядковується єпископу Павлу Кравчуку, а не Тихону. Сам же єпископ Тихон наполягає, що клірика відсторонили від служіння після того, як в одному з храмів Луганської області сталась сумнівна пожежа.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*