Депутат ВРУ: облгаз зобов’язаний встановити лічильники газу власним коштом

Biznews.com.ua

Нардеп від партії «Наш край» Сергій Шахов зажадав від Кабінету міністрів реалізувати постанову Верховного Суду про те, що побутові споживачі повинні отримувати послугу установки лічильників газу за рахунок облгазу.

Він нагадав, що його політична партія протягом декількох років наполягала, що український споживач має право на безкоштовну установку індивідуальних приладів обліку.

Шахов пояснив, що в Україні більше, ніж три мільйони домогосподарств залишаються без лічильників газу, і ще приблизно два мільйони експлуатує застарілі прилади, які необхідно замінити. При орієнтовній вартості покупки та робіт по заміні лічильника в одну тисячу гривень, українські споживачі сумарно заощадять близько п’яти мільярдів гривень.

Парламентарій підкреслив, що Кабінет міністрів повинен якомога оперативніше виконати рішення вищої судової інстанції, після чого поширити цей досвід на інших постачальників комунальних послуг.

Чим швидше Кабмін змусить облгази платити за прилади обліку, тим більша ймовірність, що ці гроші не будуть розкрадено. Оптимальним варіантом Шахов бачить встановлення рамок часу, відведених на такі роботи.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*