Екс-міністр МЗС Польщі: Угорщина хоче змінити свої кордони внаслідок території України

gottstat.com

Родослав Сікорський, польський екс-міністр закордонних справ, зробив заяву в інтерв’ю для угорського видання «Valasz», що деякі політики Угорщини не противники зміни територіальних кордонів держав в Європі. Це було сказано в контексті окупації Криму, а також частини Донбасу.

Екс-міністр повідомив, що Варшава не вважає, що насильницьке перекроювання кордонів в європейських державах в наш час є нормальним явищем, на відміну від угорської точки зору, оскільки у Будапешті були б згодні на зміну своїх кордонів.

Нагадаємо, що Угорщина втратила 2/3 своїх територій, у результаті Тріанонського мирного договору, на яких проживало близько 3 млн громадян. Він був підписаний в 1920 році після закінчення Першої світової війни. Екс-міністр нагадав слова угорського прем’єр-міністра Віктора Орбана, з приводу Тріанонського договору, що Угорщина є унікальною європейською державою, яка межує зі своїми ж територіями.

Сікорський також не міг не відзначити грубість угорської політики відносно біженців. На момент 2015 року, коли біженці почали в’їжджати на територію держави, по всій Угорщині з’явилося безліч білбордів з гаслом, основне посилання якого полягав у тому, що біженці «повинні поважати» угорську культуру. Цей крок використовувався для проведення політики Угорщини, підкреслив Сікорський.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*