На грип та ГРВІ на Україні хворіють вже близько 20 000 людей

ua.news

У Харківській та Дніпропетровській областях зростає кількість людей заражених грипом і гострою респіраторною вірусною інфекцією (ГРВІ). При цьому наголошується, що епідеміологічний поріг не подолано.

На Дніпровщині за останній тиждень число що захворіли на ГРВІ збільшилося на 10% — більш як 16 тисяч осіб, дітей виявилося більш ніж половина. Відзначається, що показник порога епідемії в декількох районах займає критичну позицію, але в усій області поки в нормі. Внаслідок значного числа дітей, які захворіли, деякі школи та класи закриті на карантин.

У Харківській області відмітка хворих на гостру респіраторну вірусну інфекцію та грип досягла показника у 2500 людей. Школи Харківщини йдуть на карантин, з них в одинадцяти закриті тільки окремі класи, а 19 є закритими повністю. Відзначається, що у самому обласному центрі близько 8 тисяч хворих, але розпорядження про карантин ще не надійшло.

Нагадаємо, що на території країни вже була зафіксована перша смерть людини, яка була заражена риновірусною інфекцією, про це заявило Міністерство охорони здоров’я в Україні.

У МОЗ також була заявлена кількість хворих. Число коливається в розмірі 359,7 людини на 100 тисяч населення. Цей показник менше порога епідемії на 30,7%.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*