Політична еліта США вимагає від Трампа посилити санкції проти Кремля

Kod-ua.com

Група громадських діячів і політиків Сполучених Штатів звернулася до голови держави, попросивши президента максимально посилити санкції стосовно Російської Федерації, а також надати Україні військову допомогу.

Білий Дім отримав відповідний лист з сорока п’ятьма підписами 12 грудня. У зверненні дана оцінка діям Росії в Азовському морі, в тому числі інциденту в районі Керченської протоки, що кваліфікується підписантами як загроза міжнародній безпеці та правилам вільної світової торгівлі.

Політики та громадські діячі запропонували Дональду Трампу посилити вже введені проти Кремля санкції, а також посилити ВМС України новим обладнанням, катерами для патрулювання та іншими засобами оборони та контролю морських рубежів нашої країни.

Також в тексті звернення є пропозиція до президента переконатися, чи всі союзники США в Європі твердо підтримують фінансові обмежувальні заходи відносно Кремля, а також зберігають присутність кораблів НАТО в чорноморської морської акваторії.

Автори листа наголосили, що Москва повинна платити відповідну ціну за агресивну поведінку на зовнішньополітичній арені до тих пір, поки вона не припинить цю практику.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*