Україна надала в ЄС проекти розвитку Приазов’я

Blogs.informator.news

Голова держави Петро Порошенко відправив на розгляд представникам країн, що входять до складу Європейського Союзу, низку інфраструктурних і гуманітарних проектів. Ці проекти спрямовані на розвиток в соціальному та економічному аспектах приазовської частини нашої країни.

Очікується, що європейські інститути, залучені в проект, значно допоможуть в його реалізації.

Як повідомляється в прес-релізі президентської служби, Порошенко наполягає на наданні допомоги з боку Брюсселя у розвитку української частини Приазов’я, яка страждає від блокади з боку Москви.

Перелік проектів з розвитку інфраструктури та поліпшення гуманітарної ситуації переданий європейським партнерам України в очікуванні підтримки ними нашої країни, в тому числі українського Приазов’я.

Нагадаємо, що після анексії Криму та зведення «Кримського моста», що з’єднує РФ з анексованим півостровом, українське азовське морське судноплавство значно страждає від обмежень, введених російськими прикордонниками в районі Керченської протоки. Дії Москви вже викликали осуд у європейських і американських партнерів України, а після інциденту 25 листопада, в ході якого були обстріляні та захоплені кораблі ВМСУ разом з їх екіпажами, низка високопоставлених політиків США та ЄС зажадали введення нових санкцій проти Кремля.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*