Міністр оборони України: переваги військового положення чітко видно

Dialog.ua

Голова оборонного відомства Степан Полторак заявив в телевізійному ефірі, що Збройні сили до кінця дії воєнного стану на території десяти українських областей отримають більше двох сотень одиниць техніки.

На поточний момент завдяки заходам, проведеним через воєнний стан, українська армія отримала в своє розпорядження понад сотні одиниць військової техніки.

Також керівник Міноборони нагадав телевізійній аудиторії, для чого оголошується воєнний стан. Серед основних причин — здійснений проти держави акт агресії, а також присутність загрози такої агресії.

За словами Полторака, у наявності обидва варіанти: прикордонники РФ здійснили агресію по відношенню до ВМСУ в районі Керченської протоки, а вздовж російсько-українського кордону зосередилося значне угруповання збройних формувань РФ.

Коментуючи ситуацію з українським флотом, міністр підкреслив, що за минулий чотирирічний період держава зробила всі можливі заходи для його відновлення.

Нагадаємо, що 25 листопада російські прикордонні сили атакували три кораблі ВМСУ в районі Керченської протоки, захопивши їх разом з екіпажами. На даний момент полонені українські моряки утримуються в СІЗО Москви, звинувачуючи в «порушенні» морських кордонів Росії.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*