Росія залишається головним імпортером вугілля на територію України

Oplot.tv

Росія, попри анексію Кримського півострова та дії на Донбасі, як і раніше є головним постачальником вугілля для України.

За поточний рік, по минулий місяць Україна витратила на покупку різного виду вугілля 2 мільярди 693 мільйони доларів США. У порівнянні з аналогічним торішнім періодом наша країна наростила закупівлю цих корисних копалин на 11% в грошовому еквіваленті.

З цих постачань російська частка складає майже 62%, що становить суму 1 мільярд 670 мільйонів доларів.

На другому місці по вугільному постачанню в Україну перебувають Сполучені Штати, які поставили Україну з січня по листопад 2018 року майже 30% імпортованого вугілля, а третє місце посіла Канада, з 4,78% достач.

Нагадаємо, що з літа 2014 року, коли бойові дії на Донбасі знаходилися в розпалі, Україна стала відчувати проблеми з постачею вугілля з донбаських шахт. До початку минулого року вугілля закуповувався на підприємствах, які перебувають на непідконтрольних Києву територіях, однак це припинили екс-учасники АТО, які влаштували блокаду торгового повідомлення з тими частинами Донецької та Луганської областей, які не підкоряються української влади.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*