В’ятрович: пам’ятник Бандері буде встановлений в Хабаровську

Wikiwand.com

Коментуючи присвоєння імені княгині Ольги псковському аеропорту, керівник Інституту нацпам’яті Володимир В’ятрович заявив, що колись у російському Хабаровську зможуть увічнити пам’ятник Степану Бандері.

Таким чином В’ятрович прокоментував появу імен українських історичних діячів на російській карті. Він нагадав, що в столиці РФ вже був споруджений пам’ятник князю Володимиру, який хрестив Київську Русь, в той час як поставлений в позаминулому столітті в Києві пам’ятник цьому правителю, який був покликаний підкреслити російську присутність в цьому місті, став пам’ятником для української історії.

Також директор УІНП нагадав, що на зустрічі з президентом Французької Республіки Емманюелем Макроном його кремлівський колега назвав княгиню Анну Ярославну, що стала правителькою Франції, «російською».

Росія займається присвоєнням української історії, зазначив В’ятрович. Він додав, що становлення Російської Імперії почалося з крадіжки історії Русі. Однак зараз, впевнений керівник Інституту нацпам’яті, російські можливості зловживання історією добігають кінця.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*