СБУ: відвернені провокації Росії заплановані перед Об’єднавчим собором

Censor.net.ua

Заступник голови Служби безпеки Віктор Кононенко розповів про те, що співробітники спецслужби змогли запобігти провокаціям перед Об’єднавчим собором в столиці та ще низці регіонів. Відзначимо, що сам собор повинен пройти вже в цю суботу. Кононенко підкреслив, що на даний момент співробітникам структури не вдалося заарештувати жодного з тих осіб, яких підозрюють у проведенні провокацій.

Як зазначив заступник голови СБУ, провокації проти учасників протестної демонстрації планувала проводити Російська Федерація. На підтвердження своїх слів він пред’явив плакати з різними написами, які, як стверджує відомство, були створені в Росії.

Таким чином, Кононенко зазначив, що СБУ в якості основної версії розглядає вчинення злочинів проти активістів протестної демонстрації російською стороною. Він зазначив, що такими діями в РФ планували показати, що парафіян УПЦ МП переслідують на українській території. При цьому, подібні провокації могли поставити під погрозу зриву проведення Об’єднавчого собору, який відбудеться вже цієї суботи.

Необхідно відзначити, що раніше було прийнято рішення про винесення на Об’єднавчий собор відразу трьох питань: питання про єдність церкви, її статут та главу. Крім цього в УПЦ КП планували узгодити питання, що виносяться на собор, з представником Константинопольської церкви.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*