Парубій: потрібно зупинити безвіз з Південною Кореєю

telegraf.com.ua

Інформагентство «РБК-Україна» інформує, що голова Верховної Ради Андрій Парубій зазначив, що немає ніякої нелегальної міграції українців на територію Південної Кореї. Він також звернувся до спікера корейського парламенту та депутатів із закликом про скасування візового режиму між державами. Крім цього, спікер додав, що Україна скасувала візи для громадян Південної Кореї ще 12 років тому.

У повідомленні на сайті ВРУ зазначається, що Парубій звернувся до голови корейського парламенту із закликом скасувати візи для українських громадян. При цьому, свою позицію він обґрунтовує тим, що громадяни Південної Кореї можуть перетинати український кордон без віз.

Поряд з цим, голова ВРУ підкреслив, що про загрозу нелегальній міграції українців в Південну Корею не може бути й мови, оскільки протягом півтора років українські громадяни по безвізу виїжджають в країни Євросоюзу. При цьому, жодна держава не разу не висловила претензій Україні з даного питання.

Необхідно відзначити, що голова ВРУ звернувся із закликом до представників корейського бізнесу вкладати інвестиції в український ринок. На думку Парубія, найбільш вигідними секторами співпраці з представниками корейського бізнесу можуть стати ІТ-технології, а також аграрна сфера. Крім цього, спікер також запросив голову корейського парламенту приїхати з офіційним візитом в Україну.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*