Усик: я буду захищати Лавру в разі спроби її захоплення

Bykvu.com

Відомий український спортсмен, чемпіон світу з боксу в першій важкій ваговій категорії, прокоментував ситуацію з церквами в Україні.

За його словами, якщо представники радикальних організацій вирішаться на захоплення Києво-Печерської Лаври, він разом з монахами захищатиме обитель від нападу.

Таку заяву Усик зробив в ефірі телеканалу «112 Україна», відповідаючи на питання журналістів.

Також він навів слова свого духовного наставника, який рекомендував всім, хто зацікавився думкою боксера про ситуацію навколо Церкви, почитати Біблію та Євангелія.

Спортсмен додав, що нічого не залежить від надання Томосу (дозвільної грамоти від Вселенського патріархату на створення Україною єдиної помісної Церкви) або відсутності такого. Усик зазначив, що все залежить тільки від створення «всередині себе» сім’ї, любові або церкви.

Нагадаємо, що рішенням константинопольських ієрархів було скасовано рішення сімнадцятого століття про передачу Київської митрополії Москві, а також знята анафема з предстоятелів УПЦ Київського патріархату і УАПЦ, які очікують Об’єднавчого собору. На цьому заході духовні особи повинні обрати предстоятеля для нової об’єднаної української Церкви.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*