Близько 140 000 українців хочуть стати громадянами Польщі

Novostipmr.com

На поточний момент в Польщі зареєстровано приблизно двісті тисяч осіб, які приїхали в цю країну з-за меж Європейського Союзу та отримали право на довгостроково проживання. З цих двохсот тисяч іноземців володарями посвідки на проживання стали 138 тисяч уродженців України.

На другому місці зі значним відривом володарями ВНП стали громадяни Індії, число яких склало 7 тисяч 700 осіб. За ними слідують уродженці Соціалістичної Республіки В’єтнам – 7 тисяч, і стільки ж громадян Китайської Народної Республіки. Вихідців із сусідньої з Україною Республіки Білорусі, які отримали посвідку на проживання, зареєстровано в кількості п’яти тисяч чоловік.

Ці дані навів Якуб Дудзяк, спікер польського Управління у справах іноземців. Чиновник зазначив, що найпопулярнішим регіоном в іноземців для постійного проживання є Мазовецьке воєводство, де нарахували приблизно 64 тисячі власників ВНП. Друге і третє місце за популярністю зайняли Великопольське і Малопольське воєводства, які взяли по двадцять тисяч чоловік.

Більшість (64%) отримали польську тимчасову посвідку на проживання, мають вік від двадцяти до тридцяти дев’яти років; молодше двадцятирічного віку лише 10% іноземців. Осіб віком від 40 до 59 років налічується 23% від загальної кількості.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*