Порошенко пояснив Туску про наслідки агресії РФ в Керченській протоці

News.yandex.ua

У ході зустрічі з представником Євроради Дональдом Туском український лідер Порошенко розповів йому про наслідки агресії з боку Росії. Крім цього, лідер віддав голові Європейської ради перелік громадян та суден, які причетні до конфліктної ситуації в районі Керченської протоки.

Водночас, президент зазначив, що Євросоюзу слід вжити низку адекватних, але водночас потужних заходів у відповідь на агресію Російської Федерації проти української держави. Такі заходи також необхідні для того, щоб перешкодити реалізації стратегії «повзучої окупації» Росією акваторії Азова та Керченської протоки.

Президент підкреслив й необхідність підтримки ЄС в області соціально-економічного розвитку в Приазов’ї. Він зазначив, що даний регіон постійно стає об’єктом російської блокади, у зв’язку з цим, політик передав Туску список гуманітарних та інфраструктурних проектів, які потребують допомоги з боку ЄС. Цей список повинні розглянути держави, що входять до складу ЄС або ж його інститути.

Водночас, голова України та президент Євроради підкреслили, що Російська Федерація не дотримується умов Мінських угод. Таким чином, дії Росії тягнуть за собою пролонгацію чинних антиросійських обмежувальних заходів. Крім цього, в ході зустрічі було порушене питання щодо посилення взаємодії України та ЄС в області запобігання зовнішнього втручання в процедуру виборів, які пройдуть вже в наступному році.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*