Агрофонд «втратив» кількох тисяч тонн зерна

Informator.news

Інформаційне агентство «Економічна правда» повідомляє, що ПАТ «Аграрний фонд» України в результаті недотримання умов зберігання зерна підрядниками, зазнав втрат розміром в 18,8 млн гривень.

Агрофонд, як зазначається, не має належних умов для того, щоб зберігати зерно, а також транспортувати. З цієї причини такі послуги здійснюються іншими підприємствами, що значною мірою знижує дохід фонду, а в цьому році ще й принесло величезні збитки.

Кількість втраченого зерна становить 4,2 тис. тонн. Саме така цифра була зафіксована на держкомбінаті хлібопродуктів в Івано-Франківській та Полтавській областях. Нині цю справу передано до генпрокуратури.

У звіті прописана рекомендація передати під управління «Аграрного фонду» 8 чинних сховищ зерна держкомпанії «Хліб України», що, у свою чергу допоможе економити близько 10% коштів на зберіганні зерна.

Також зазначається про несвоєчасність затвердження фінансових планів Агрофонду, таким чином, план на 2017 рік був узгоджений Міністерством аграрної політики та Кабінетом міністрів лише в середині року — в червні. План на 2018 рік узгоджувався у липні.

Нагадаємо, що раніше Агрофонд уже зазнавав збитки у розмірі 5 млн гривень. Причиною була недостача 800 тонн борошна на одному з комбінатів хлібопродуктів, що належать організації.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*