Європарламент наполягає на скасуванні будівництва «Північного потоку-2»

Ideologs.com

На офіційному порталі Європейського парламенту розмістили інформацію, відповідно до якої повідомляється, що європейські парламентарії висловили засудження будівництва російського газопроводу «Північний потік-2», який проходить в обхід української території. Депутати відзначили, що такий проект несе в собі політичне забарвлення та може поставити енергетичну безпеку Європи під загрозу.

Таким чином, європейські парламентарії вважають будівництво російського газопроводу проектом з політичним забарвленням, що послужило приводом для прийняття резолюції. В даному документі члени парламенту закликають зупинити будівництво нового газопроводу. Варто відзначити, що за зазначену резолюції свої голоси віддали 433 депутати, 105 – не підтримали дану ініціативу, а ще – 30 утрималися від голосування.

Необхідно також зазначити, що однією з причин засудження будівництва даного газопроводу став той факт, що «Північний потік-2» обходить українську територію. При цьому, в Європарламенті вважають, що ключова роль у сфері енергетичного забезпечення Європи належить саме Україні. Таким чином, європейські парламентарії наполягають на скасуванні будівництва даного газопроводу, оскільки він може поставити під загрозу енергобезпеку Європи.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*