Компанія TARYAN GROUP заявила про перевищення повноважень СБУ

Royaladvertising.ua

Інвестиційно-девелоперська компанія «TARYAN GROUP» зазначила, що у СБУ немає повноважень для здійснення перевірок фірми. Таку заяву в компанії зробили у зв’язку з поясненнями силового відомства про порушення кримінального провадження. У компанії відзначили, що єдиним контролюючим органом може виступати лише державна архітектурно-будівельна інспекція. Тільки вона може перевіряти документацію та виявляти порушення.

Однак у спецслужбі підкреслюють, що на сьогоднішній день СБУ проводить дослідження, згідно з яким, з’ясовує наскільки проект та сам процес забудови корелюється з чинними українськими законами. У структурі зазначили, що це необхідно для того, щоб не допустити інцидентів з обвалами будівель, як в одному зі спортивних комплексів в Київській області.

Однак в компанії відзначають, що подібні заяви з боку Служби безпеки – це всього лише ще одна спроба проманіпулювати свідомістю суспільства. Якщо слідувати логіці спецслужби, то можна прийти до висновку, що відсутність погоджень з Мінкультури прямим чином впливає на обвали будинків. Водночас, такі заяви є прямим підтвердженням того, що служба безпеки ігнорує закон щодо своїх повноважень.

Необхідно відзначити, що в цю середу засновник компанії «TARYAN GROUP» Артур Мхітарян оприлюднив відео, в якому звертається до голови держави з проханням зупинити вимагання силовиків. Він зазначив, що служба безпеки готова надати дозвільну документацію від Міністерства культури в обмін на суму в мільйон доларів або ж на квартири фірми.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*