Надання охорони голові САП є незаконним

Absoluteisi.com

У відповідь на запит парламентарія Віктора Чумака, Рахункова палата за результатами аудиту прийняла рішення, згідно з яким визнано, що Управління держохорони немає права надавати охоронні послуги голові Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назару Холодницькому. Про це повідомляє «Центр протидії корупції».

У повідомленні сказано, що охоронні послуги Холодницький отримує у зв’язку з розпорядженням голови держави Порошенка. Однак дане розпорядження йде всупереч з однією зі статей українського законодавства про державну охорону.

У зв’язку з цим, в Рахунковій палаті зазначили, що президенту та голові парламенту необхідно переглянути та розв’язати дану проблему. Варто відзначити, що на охорону голови САП виділено близько дев’яти співробітників держохорони.

Влітку поточного року представникам преси стало відоме про те, що голова держави виділив антикорупційному прокурору охорону ще два роки тому. При цьому, кореспонденти запевняли, що пост голови антикорупційної прокуратури не передбачає наявність держохорони. Одночасно з цим Холодницький зазначив, що охоронці знадобилися йому після того, як хтось підпалив двері його будинку.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*