«Нафтогаз» повідомив про перемогу над діями «Газпромому» в американському суді

Politeka.net

НАК «Нафтогаз» подав позови в суди штатів Нью-Йорка і Техасу, з метою отримати дозвіл на надання американськими компаніями даних, необхідних для судової суперечки з російським «Газпромом». Поки що українська компанія все ще чекає відповіді з суду, що знаходиться в Техасі.

Прес-служба національної акціонерної компанії «Нафтогаз» повідомляє, що суд Нью-Йорка розглянув позов «Нафтогазу». В результаті чого, поки 3 компанії з 5, зареєстрованих в Сполучених Штатах Америки, зобов’язані пред’явити відомості щодо активів «Газпрому», що знаходяться на території європейських держав. Такі заходи зробив «Нафтогаз», щоб отримати виплату від «Газпрому», розміром у 2,6 мільярда доларів.

Компанія GLAS Americas може знати про координати акцій компанії Nord Stream 2 AG, розташованої у Швейцарії, і що належить “Газпрому”. За допомогою GLAS Americas «Нафтогаз» хоче подати позов, з метою арешту Nord Stream 2 AG.

Bank of New York Mellon, за припущенням «Нафтогазу», може мати інформацію щодо останніх фінансових операцій з акціями філій «Газпрому», що знаходяться в Голландії. Вони потрібні, щоб мати можливість подати позов в Нідерландах для відшкодування збитків, завданих «Газпромом».

Американська банківська компанія Deutsche Bank Trust Company Americas є посередником «Газпромбанку», тобто може здійснювати перекази за дорученням «Газпрому», в якому у російської компанії є банківський рахунок. Також наголошується, що у банку російської енергетичної компанії снує філія під назвою Gazprombank (Switzerland) Ltd. Українська компанія висунула вимоги Deutsche Bank щодо даних про їх договір, щоб мати можливість подати в суд, з метою заарештувати рахунки, які знаходяться у Швейцарії.

Нагадаємо, що в лютому 2018 року суд у Стокгольмі ухвалив, що «Газпром» зобов’язаний виплатити «Нафтогазу» 2,6 млрд доларів. Причиною тому стала відмова російської компанії здійснювати транзит газу через українську територію. Компанії уклали договір у 2009 році, і термін дії повинен закінчитися в 2019. Але, в силу обставин, російська сторона припинила транзит раніше обумовленого терміну.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*