Конгрес США звинуватив «Google» у політичній упередженості

Wallpapersafari.com

Парламент Сполучених Штатів Америки заслухав свідчення Сундара Пічая, який є гендиректором компанії американської транснаціональної публічної корпорації «Google». Основною причиною для слухань стали підозри щодо упередженого ставлення до однієї з двох головних партій Сполучених Штатів — республіканців. Генеральному директору довелося відповісти на безліч питань.

Зої Лофгрен, яка є конгресменом від Демократичної партії Сполучених Штатів, звернулася з проханням до Пічаю пояснити, чому при запиті слова «ідіот» в пошуковому рядку, люди бачать фотографії чинного президента США Дональда Трампа. На це гендиректор компанії відповів, що пошук інформації ніяк не може регулюватися вручну. Лише те, що пишуть найчастіше користувачі та засоби масової інформації, може впливати на результати пошуку.

Відзначається, що не всі в парламенті Сполучених Штатів мали різко негативне ставлення до компанії. Тед Льє, конгресмен від партії республіканців, виступив із захистом компанії та заявив, що все залежить суто від користувачів, якого роду контент вони будуть бачити.

В ході слухань корпорацію звинуватили в тому, що вона розробляє пошукову систему для Китаю, в якій буде є цензура. На що була відповідь, що це чутки та «Google» не працює над подібним проектом.

У Конгресі прозвучали звинувачення про політичну упередженість корпорації, а також антиконкурентної політики. Гендиректор запевнив, що корпорація повністю підтримує США. Також додав, що всі працівники «Google» виконують свою роботу без будь-яких політичних пристрастей.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*