Глава МВС: позитивний результат митного експерименту

Cv.sfs.gov.ua

Арсен Аваков, який обіймає посаду керівника Міністерства внутрішніх справ, позитивно оцінив експеримент, що проводиться на митниці. В рамках тестового проекту до роботи митної служби були додані в посилення співробітники інших силових структур.

Згідно зі звітом Авакова, який він опублікував в соціальній мережі Facebook, результатом п’ятимісячної по тривалості роботи в такому форматі стало принесення в казну додаткових тридцяти двох мільярдів гривень. Міністр особливо підкреслив, що така цифра надана їм за місяць до фінального дня експерименту.

Протягом усього цього періоду часу підлеглі Авакова проводили цілодобовий моніторинг роботи митних терміналів, отримуючи доступ до автоматизованих систем з метою контролю та аналітики.

Міністр внутрішніх справ назвав таке поповнення бюджету хорошим показником, зазначивши, що для співробітників Нацполіції робота на митниці — «непрофільна», і вони були обмежені у своїх функціональних обов’язках.

Окремо для скептиків Аваков пояснив, що в цифрі присутній збільшення платежів шляхом зростання курсу долара, однак за оцінкою експертів, додає міністр, розбіжність з урахуванням цього показника складе не більше 10%. Все інше з опублікованої ним цифри є результатом спільних заходів силових відомств, спрямованих на запобігання порушенням з боку митників і суб’єктів підприємницької діяльності, припинення підміни товару (дорогого на більш дешевий) та інших заходів, прийнятих у рамках експерименту.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*